В окупованому Криму під тиском репресій закрилися сайт і дитячий телеканал

17 Грудня 2015, 07:49

Два кримськотатарських ЗМІ – дитячий телеканал Lâle і сайт 15 хвилин, що входять до медіахолдингу ATR, – заявили про припинення своєї роботи. Про це йдеться в заяві, яку заступник генерального директора ATR Айдер Муждабаєв розмістив у себе в Facebook.

За його словами, після того, як окупаційна влада Криму позбавила ATR ліцензії, телеканал змушений був покинути півострів і почати трансляцію з Києва. «Закриття Lâle і 15 хвилин стало вимушеним кроком у зв'язку з посиленням репресій проти кримських татар», – сказано в заяві.

Читайте також: Наступ на кримські медіа: від переслідувань журналістів до позбавлення ліцензій ЗМІ.

Муждабаєв зауважив, що окупанти не залишили вибору, пропонуючи, або стати частиною пропагандистської машини, або припинити роботу в Криму.

«Разом з вами ми зробили свій вибір: зберегти честь і гідність, не піддатися на шантаж і погрози репресивної влади. Кримські татари – не раби, а корінний народ Криму на своїй Батьківщині. Ми разом з вами обов'язково повернемося в ефір – у вільному Криму, де дотримуються прав людини, а свобода слова є основоположною цінністю», – наголосив Муждабаєв.

 

«ОТКРЫТОЕ ПИСЬМОколлектива детского крымскотатарского телеканала Lâle и сайта "15 минут" к Ленуру Ислямову. Дорогой Л…

Posted by Ayder Muzhdabaev on 16 декабря 2015 г.

Нагадаємо, наприкінці листопада окупанти Криму оголосили «зачистку» півострова від українських ЗМІ.