В окупованому Криму не лишилось жодної школи з українською мовою навчання — ЗМІ

28 Серпня 2018, 10:57

В окупованому Криму не залишилось жодної школи з українською мовою навчання. Про це повідомили член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв та керівник Українського культурного центру в Криму Леонід Кузьмін, передає «Крим.Реалії» у понеділок, 27 серпня. 

 

«За офіційними даними так званого Міністерства освіти, науки і молоді Криму у 2017/2018 роках працює 7 муніципальних освітніх установ з кримськотатарською мовою навчання, 4 — з російською та кримськотатарською мовами навчання і п'ять освітніх установ, що змінили статус школи кримськотатарської мови на загальноосвітні заклади. Тобто, без визначення мови навчання», — сказав Ескендер Барієв.

 

«Із семи українських шкіл, які були до моменту окупації Криму, не залишилося жодної. Всі школи переведені на російську або на змішану мову навчання, де є класи з українською мовою навчання. Але більшість класів з російською мовою навчання. Яскравий приклад — це українська гімназія у Сімферополі», — заявив Кузьмін.

 

Нагадаємо, 11 березня стало відомо, що в окупованому Криму в одній зі шкіл дітей примушують малювати плакати до виборів президента РФ..