В окупованому Криму двоє фігурантів “справи Веджиє Кашка” опинились у лікарні

7 Березня 2019, 12:45

В окупованому Криму Київський районний "суд" міста Сімферополя переніс призначене на четвер, 7 березня, засідання у "справі Веджиє Кашка" через те, що двоє фігурантів знаходяться в лікарні. Про це повідомляє "Кримський процес".

 

"Київський районний суд міста Сімферополя відклав судове засідання у справі "Веджиє Кашка" в зв'язку з тим, що Асан Чапух і Руслан Трубач знаходяться в лікарні", – йдеться в повідомленні.

 

Як стало відомо перед судовим засіданням, Руслан Трубач знаходиться в лікарні у зв'язку із загостренням пієлонефриту, а Асан Чапух – у зв'язку з оформленням інвалідності.

 

Судове слухання перенесено "суддею" Михайлом Білоусовим на 26 березня 2019 року. Заплановано допит по ВКС (відеоконференцзв'язку) громадянина Туреччини Юсуфа Айтана, який проходить як потерпілий у цій справі.

 

Як повідомляли, 5 лютого підконтрольний Російській Федерації Київський районний суд анексованого Сімферополя  "у справі Вєджіє Кашка" проігнорував апеляційну скаргу захисту на дії слідства, яке незаконно приховує матеріали перевірки за фактом смерті ветерана кримськотатарського національного руху Веджіє Кашка. 

 

Нагадаємо, 24 січня, під домашній арешт відправили фігурантів "справи Веджіє Кашка" Бекіра Дегерменджі, Казима Аметова і Руслана Трубача. 

 

23 листопада 2017 року російські силовики затримали кількох членів Меджлісу кримськотатарського народу за начебто "вимагання в особливо великому розмірі" у громадянина Туреччини. Зазначається, що затримання відбулося в кафе "Медобори" на вулиці Воровського біля Київського районного суду. За даними Крим_SOS, серед них були Бекір Дегерменджі, Асан Чапух, Казим Аметов. При цьому адвокат Едем Семедляєв заявив, що жодного адвоката до затриманих членів Меджлісу кримськотатарського народу не впустили. Згодом їх відвезли в ізолятор тимчасового утримання.