В окупованому Криму для фігурнатів “справи Веджіє Кашка” запросили умовні терміни

10 Квітня 2019, 15:36

Російське держзвинувачення в окупованому Криму запросило для усіх фігурантів "справи Веджіє Кашка" умовні терміни. Про це у середу, 10 квітня, повідомив журналіст Антон Наумлюк у Facebook.

 

Зокрема, для Асана Чапуха запросили три з половиною роки, а для Бекіра Дегерменджи, Казима Аметова і Руслана Трубача – по три, усім з випробувальним терміном також по три роки.

 

Як повідомляли, 5 лютого підконтрольний Російській Федерації Київський районний суд анексованого Сімферополя  "у справі Вєджіє Кашка" проігнорував апеляційну скаргу захисту на дії слідства, яке незаконно приховує матеріали перевірки за фактом смерті ветерана кримськотатарського національного руху Веджіє Кашка. 

 

Нагадаємо, 24 січня, під домашній арешт відправили фігурантів "справи Веджіє Кашка" Бекіра Дегерменджі, Казима Аметова і Руслана Трубача. 

 

23 листопада 2017 року російські силовики затримали кількох членів Меджлісу кримськотатарського народу за начебто "вимагання в особливо великому розмірі" у громадянина Туреччини. Зазначається, що затримання відбулося в кафе "Медобори" на вулиці Воровського біля Київського районного суду. За даними Крим_SOS, серед них були Бекір Дегерменджі, Асан Чапух, Казим Аметов. При цьому адвокат Едем Семедляєв заявив, що жодного адвоката до затриманих членів Меджлісу кримськотатарського народу не впустили. Згодом їх відвезли в ізолятор тимчасового утримання.