В окупованому Донецьку мирний житель внаслідок вибуху втратив обидві ноги – ОБСЄ

2 Листопада 2018, 11:44

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ 31 жовтня повідомила, що бачила у травматологічній лікарні окупованого Донецька мирного жителя без нижніх частин ніг, а також з множинними пораненнями тіла та обличчя. Про це йдеться у звіті ОБСЄ.

 

Чоловік повідомив, що "у другій половині дня 19 жовтня він йшов по землі на подвір’я свого сусіда на вул. Зелений Гай, 121, в мікрорайоні Трудівські, що в петровському районі Донецька (непідконтрольний уряду, 15 км на південний захід від центру міста), коли почув тріск і вибухи. А коли він глянув униз, то побачив, що втратив ногу".

 

За словами медпрацівників, чоловіка доставили до них 19 жовтня після вибуху міни, йому довелося ампутувати обидві ноги нижче колін.

 

Як повідомлялося, 19 вересня ООН  повідомила, що на Донбасі за три місяці зафіксовано 105 жертв серед мирного населення, 50% з яких були спричинені обстрілами або вогнем із легких озброєнь. 

 

Нагадаємо, 10 вересня в Луганській області мешканець Станиці Луганської загинув унаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої, ймовірно, розтяжці.