В окупованому Бахчисараї розпочали демонтаж історичної будівлі

17 Жовтня 2016, 12:19

Окупаційна влада в Криму збирається знести історичну будівлю на території Бахчисарайського історико-культурного заповідника. Про це повідомляє Кримський архітектурний портал.

Зазначається, що аварійний об'єкт уже почали демонтувати, незважаючи на те, що він входить в охоронну зону Ханського палацу.

"Йдеться про будинок, розташований по вулиці Леніна, 97. Ця історична будівля не захищена статусом пам'ятки історії та архітектури, хоча громадські працівники та профільні відомства намагалися ініціювати прийняття такого рішення," – йдеться у повідомленні.

Згідно з текстом, окупаційна влада вважає, що архітектурної цінності у об'єкту немає, а тому дали згоду на його демонтаж.

Зазначимо, у березні в окупованому Криму ялтинський музей Лесі Українки начебто закрили на ремонт, проте засновник музею тоді заявила про ризик, що він припинить існування. 

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що на будівлі однієї з архітектурних пам'яток окупованого Росією Севастополя – Матроського клубу – руйнуються найбільш впізнавані міні-башти на майданчику під годинником.