В одеський порт зайшли кораблі НАТО

17 Березня 2017, 11:18

У п'ятницю, 17 березня, до порту Одеси з візитом в Україну прибули кораблі з’єднання Постійної військово-морської протимінної групи НАТО. Про це повідомив прес-центр Командування військово-морських сил ЗСУ.

Зокрема, прибув штабний корабель “Контр-адмірал К.Черніцький” (“ORP K.X. CZERNICKI”, ВМС Польщі), морські тральщики “Дуеро” (“ESPS DUERO”, ВМС Іспанії), “Ротвейл” (“FGS ROTTWEIL”, ВМС Німеччини), та “Аланья” (“TCG ALANYA”, ВМС Туреччини).

"У рамках візиту відбудуться протокольні зустрічі командування походу і командирів кораблів у Командуванні ВМС ЗС України, Одеській обласній державній адміністрації і Одеській міській раді. Програма візиту також передбачає проведення занять з питань боротьби за живучість кораблів, відвідування кораблів НАТО військовослужбовцями ВМС ЗС України, проведення спортивних змагань між військовослужбовцями SNMCMG2 та військовослужбовцями ВМС ЗС України. На екіпажі кораблів з’єднання також очікує культурна програма, оглядова екскурсія по місту", – ідеться в повідомленні.

Як передбачається, 18 березня з 14.00 до 16.00 кораблі будуть відкриті для відвідування. Візит кораблів триватиме до 20 квітня.

Нагадаємо, у ВМС повідомили, що Україна вийшла на завершальний етап переговорів щодо отримання використаних суден флоту НАТО.