В одеській міліції озвучили свою версію конфлікту за участю помічника Кожем’якіна

30 Грудня 2013, 11:07

"У ЗМІ було поширено інформацію щодо нападу в Іллічівську Одеської області під час проведення інформаційної кампанії на Василя Бугайчука, помічника народного депутата від «Батьківщини» Андрія Кожем'якіна. Як повідомлялося, йому завдали ножових поранень, а ще двом жінкам цеглинами розбили голову та зламали плече. Дана інформація жодним чином не відповідає дійсності. Із вивчення обставин встановлено, що конфлікт має побутовий характер і не пов'язаний з діяльністю помічника народного депутата", – зазначило джерело Укрінформу в міліції.

Випадок, про який йдеться, як наголошують правоохоронці, мав іншу історію. До міліції Іллічівська надійшло телефонне повідомлення про порушення громадського порядку та бійку між невідомими чоловіками, яка сталася біля квартири на 9-му поверсі будинку по вулиці Леніна в Іллічівську. Інформацію було зареєстровано і направлено на місце події слідчо-оперативну групу міліції. Саме тут, з показів Бугайчука, стало відомо, що за його участю 28 грудня було організовано проведення інформаційного зібрання в Іллічівську по вул. Леніна. З цією метою на площі перед Іллічівською міськрадою встановлено намет «Батьківщина», представником якої він є, та проводився збір підписів з метою створення Всеукраїнського громадського об’єднання «Майдан». Після нетривалої відсутності на місці, від активістів він дізнався, що невідомі з даху будинку, розташованого поряд, в напрямку намету жбурляють каміння, яке, з їх слів, потрапило в перехожих та проїжджаючий транспорт.

З метою встановлення даних осіб, Бугайчук піднявся один на дев’ятий поверх вказаного будинку, яке вважав місцем ймовірного скоєння правопорушення. В результаті з'ясування обставин між ним та власником однієї з квартир, що перебував у стані алкогольного сп’яніння, раптово виник конфлікт. Обидва його учасники під час бійки отримали тілесні ушкодження поверхневого характеру та були направлені на проведення судово-медичного обстеження.

Будь-яких звернень до медичних закладів та заяв до міліції від інших осіб з цього приводу не надходило. Проводяться слідчі дії в рамках відкритого кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.296 КК України (хуліганство).

Міліція також вже встановила групу неповнолітніх, що з хуліганських мотивів, перебуваючи на даху даного будинку, кидали у перехожих камінці та залишки будівельних матеріалів. Батьків даних дітей притягнуто до відповідальності.

Нагадаємо, народний депутат фракції "Батьківщина" Андрій Кожем'якін заявив, що 28 грудня ввечері в Іллічівську Одеської області скоєно напад на його помічника Василя Бугайчука. За словами депутата, напад стався під час збору підписів бажаючих вступити до ВО "Майдан".

"Мій помічник стояв біля столів, куди підходили люди, щоб вступити в громадську організацію. З будинку, біля якого були розташовані столи, десь з восьмого поверху вниз полетіли цеглини. Одній жінці цегла потрапила в голову, другій зламала плече", – розповів Кожем'якін.