В Одесі затримали молодиків, які смажили шашлик на Вічному вогні

1 Березня 2016, 16:36

В Одесі правоохоронці затримали молодиків, які смажили шашлик на Вічному вогні біля пам'ятника невідомому матросу. Про це повідомляється на сторінці Патрульної поліції Одеси в Facebook.

Згідно з повідомленням, ідеться про меморіальний комплекс, який увічнює пам'ять моряків, полеглих при захисті і обороні Одеси в роки Другої Світової війни.

«Біля 23:00 години патрульні поліцейські отримали інформацію щодо хуліганських дій біля меморіалу «Невідомому матросу». На місці патрульні побачили шість чоловіків на підпитку, які смажили м'ясо на Вічному вогні меморіалу. Правопорушників, середній вік яких складав 25 років, було затримано та доставлено до відділення поліції для складання необхідних документів за порушення діючого законодавства», – розповіли в патрульній поліції.

Весна ще не увійшла у свої права, а деякі молодики мабуть трошки загубилися у часі – «майовка» до них прийшла у понеділо…

Опубліковано Патрульна поліція Одеси 1 березень 2016 р.

Нагадаємо, у 2010 році молоді люди смажили яєчню на Вічному вогні в Києві на Пагорбі Слави. Свої дії вони пояснили протестом проти недоцільного використання природного газу та ігнорування владою проблем ветеранів.