В Одесі затримали диверсантів зі зброєю

22 Березня 2014, 19:59

Повідомляється, що злочинці були озброєні автоматами АКС-7,62 та пістолетами. 

У СБУ зазначають, що ця група планувала здійснити збройний напад на військову частину, дислоковану в Одеській області та заволодіти вогнепальною  зброєю. 

Крім того, додали в СБУ, зловмисники планували залучити до протиправної діяльності до ста підготовлених осіб із досвідом військової служби або участі у бойових діях.

"Головним завданням диверсантів була дестабілізація соціально-політичної ситуації в Одеському регіоні, організація масових заворушень сепаратистської спрямованості", – зазначили у відомстві. 

СБУ стало відомо, що для створення резонансу у ході масових мітингів планувалось захоплення адміністративних будівель, насильство над цивільним населенням, опір  представникам влади із використанням зброї та вибухових речовин.   

"Керівник групи з дотриманням заходів конспірації здійснював контакти з представниками російських спецслужб в АР Крим", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше СБУ затримала в Донецьку лідера так званого «народного ополчення Донбасу» Михайла Чумаченка. Йому висунуто підозру у підготовці дій, спрямованих на повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Раніше прес-служба СБУ повідомляла про затримання групи озброєних провокаторів у Запорізький області.

98