В Одесі закидали червоною фарбою одразу 9 білбордів із Януковичем

16 Січня 2012, 14:05

Зокрема, пошкоджено білборди на вул. Дніпропетровська дорога/Марсельська, Миколаївська дорога, вул. Балківська, вул. Градоначальницька/спуск Олійника, Бугаєвська/Балківська (підйом на Бугаєвську, відразу два борда), вул. Малиновського/Рекордна, вул. 25 Чапаївської дивізії/Якіра та вул. 25 Чапаївської дивізії/Гайдара.

Як повідомив представник прес-служби облУВС Володимир Шаблієнко, міліція перевіряє факти псування бігбордів із привітаннями Януковича в Одесі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що всією Україною з початку року було пошкоджено понад 10 білбордів із привітаннями президента. Приміром, 14 січня невідомі забруднили темною фарбою білборд із новорічним привітанням президента Януковича в Старобільську Луганської області. В результаті міліція порушила 4 кримінальні справи.

Про останній випадок пошкодження білбордів із президентом повідомлялося вчора. Так, 14 січня невідомі забруднили темною фарбою білборд із новорічним привітанням Президента Віктора Януковича в Старобільську Луганської області. Про це сказано в повідомленні прес-служби облорганізації партії.

Позначки: