В Одесі закликали тимчасово утриматися від купання в брудному морі

9 Серпня 2016, 07:55

Під час недільної зливи в Одесі випало 55 мм опадів, що призвело до підтоплення багатьох вулиць і скиду нечистот у Чорне море. Із урахуванням цього, фахівці санепідемнагляду не рекомендують одеситам та гостям міста, що прибули на відпочинок, купання в морі поряд з міськими пляжами. Про це повідомила 8 серпня керівник Управління з організації держсанепідемнагляду Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Лідія Степанова.

«Через підтоплення вулиць Одеси внаслідок зливи, що супроводжувалася буревієм, у прибережні води Чорного моря потрапило багато нечистот з берегових схилів. Наші фахівці зафіксували також аварійні скиди зливової каналізації. Тому ми не рекомендуємо відпочивальникам купання в морі протягом 8-10 серпня», – зазначила Степанова.

За її словами, самоочищення морської води може відбутися не раніше четверга, коли фахівці держсанепідемнагляду відбиратимуть проби морської води у створах спостережень для лабораторних досліджень.

«Про відповідність морської води нормативним вимогам за санітарно-мікробіологічними показниками буде відомо в п'ятницю. Результати аналізів проб води буде оприлюднено», – додала Степанова.