В Одесі за ніч затримали майже 50 диверсантів – Порошенко

10 Квітня 2015, 19:58

В Одесі цієї ночі правоохоронці затримали майже 50 диверсантів. Про це під час робочої поїздки до Одеси заявив президент України Петро Порошенко.

"Невипадково і не у зв'язку з моїм приїздом сьогодні вночі пройшла спецоперація, організована правоохоронними органами України на чолі з СБУ. Майже 50 злочинців сьогодні вночі були затримані, вилучено сотні одиниць зброї, гранатометів, сотні гранат. Десятки кілограм тротилу і вибухових речовин, списки з керівниками розвідувально-диверсійних груп, терористичних груп, об'єктами, які повинні були підриватися, суспільними і державними діячами, на які планувалося здійснити замаху", – розповів Порошенко.

Він зазначив, що раніше цілями вибухів в Одесі були переважно офіси волонтерів, які допомагають бійцям АТО, а також активістів Євромайдану і українських патріотів.

"Незважаючи на спроби російських спецслужб і п'ятої колони залякати волонтерів, їх наміри виявилися сильнішими, і я, як президент, і вся Україна вдячні вам, спасибі", – заявив Порошенко.

Нагадаємо, президент також запевнив, що влада і правоохоронні органи докладають всіх зусиль для недопущення провокацій і диверсій в Одесі на травневі свята.