В Одесі відновили звичний режим електропостачання

Акценти
24 Червня 2013, 11:08

"Завдяки оперативній доставці резервного трансформатору із Татарбунарського району Одещини в мільйонний мегаполіс з понеділка центр Одеси виходить на нормальним режим електропостачання та завершаться відключення світла, обумовлені аварією на Одеській ТЕЦ», – наголосив заступник голови ОДА Валерій Матковський.

За його словами, планується лише одне відключення світла на короткий строк для того, щоб ввести новий трансформатор у дію. Матковський відзначив, що два з чотирьох трансформаторів, які працювали на Одеській ТЕЦ останній тиждень на половину своєї потужності, знаходились у аварійному стані та могли будь-якої миті вибухнути, тому біля них постійно чергувала пожежна машина.

Він додав, що після встановлення резервного трансформатору будуть проведені ремонтні роботи на одному з аварійних. Крім того, наразі вирішується питання доставки ще двох трансформаторів потужністю 16 та 63 мегават з Донецької області. Після цього, на його переконання, питання щодо функціонування Одеської ТЕЦ як джерела енергопостачання для центра Одеси будуть вирішені.

Нагадаэмо, через аварію 15 червня на місцевій ТЕЦ у центрі Одеси було введено графік почергового відключення споживачів.

90