В Одесі на Куликовому полі зібралися українські активісти і Антимайдан

7 Грудня 2014, 15:58

На Куликовому полі в Одесі зібралися прихильники Ант майдану. Про це повідомляє Громадське ТБ. Повідомляється, що зараз антимайданівців нараховується близько 50 осіб. Неподалік стоять близько 50 активістів з місцевої самооборони. Мітингувальників з різних таборів розділяє кордон міліції.

Разом з тим, в одеській міліції зазначили, що протягом останніх півроку антимайданівці щотижня збираються на Куликовому полі. Євромайданівці з постійного місця зустрічі — біля пам’ятника Дюку — сьогодні прийшли сюди вперше. 

“Була інформація, що будуть провокації. Тому ми виставили кордон з правоохоронцями між активістами”, – поінформував начальник відділу зв’язків з громадськістю УМВС України в Одеській області Володимир Шаблієнко.

Він також зазначив, євромайданівці безуспішно намагалися встановити контакт з опонентами. “Прихильники Євромайдану попросили пропустити через кордон кількох чоловік, аби поговорити з антимайданівцями. Ті спроби не сприйняли. Тоді євромайданівці виконали Гімн України і пішли”, – розповів Шаблієнко.

На даний момент командування вже дало команду зняти кордон з міліції. На місці залишиться чергувати 20 правоохоронців.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ повідомлялося, що євромайданівці збиралися пройти маршем по Куликовому полю.

"Антімайданівці", у свою чергу, прийшли на Куликове поле, щоб перешкодити проведенню цієї акції.

Як повідомлялось, у ніч на 3 грудня в Одесі на вулиці Малій Арнаутській прогримів вибух у магазині української символіки «Патріот».