В Одесі міліція затримала Маркова

22 Жовтня 2013, 19:03

"Йому інкримінують організацію і вчинення побиття учасників пікету в Одесі. Кримінальне провадження розслідується за статтею Кримінального кодексу України, яка передбачає відповідальність за вчинення хуліганства", – заявили в МВС, зазначивши, що сьогодні Маркову було вручено повідомлення про підозру у вчиненні злочину.

За інформацією правоохоронців, маються на увазі події 2007 року, коли біля Одеської обладміністрації проходили пікети проти встановлення в місті пам'ятника Катерині ІІ. Маркова підозрюють в організації побиття учасників акції і в безпосередній участі в самому побитті.

Відомо, що правоохоронці мають намір доставити Маркова до суду для обрання запобіжного заходу. Розслідування триває.

Як повідомляє ЗМІ, затримання відбулося в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної у 2007 році.

"Інтерфакс- Україна" повідомляє, що перед будівлею одеського головного управління міліції вже збираються прихильники  Маркова.

Як відомо, у 2007 році прокуратурою Одеської області було порушено кримінальну справу проти Маркова за звинуваченням у злісному хуліганстві під час спроби зірвати пікет 2 вересня 2007 в Одесі.

Нагадаємо,  Вищий адміністративний суд 12 вересня задовольнив позов екс-депутата Юрія Кармазіна, що вимагав позбавити Маркова мандата у зв'язку з тим, що правоохоронці виявили що на виборах на користь Маркова було сфальсифіковано 6038 бюлетенів. Після цього Марков вийшов з фракції Партії регіонів.

Адвокати Маркова мають намір оскаржити в Європейському суді з прав людини рішення Вищого адміністративного суду про позбавлення його мандата.

14 жовтня Ігор Марков повідомив, що його викликали на допит до головного слідчого управління МВС України. 

Також Ігоря Маркова викликали на допит в рамках кримінального провадження за фактом підроблення виборчих документів в одномандатному виборчому окрузі №133 Київського району Одеси під час виборів у жовтня минулого року. 

Позначки:
100