В Одесі 200 людей голодують проти результатів виборів

Акценти
7 Листопада 2012, 01:59

«Більше 200 людей (в тому числі два кандидати-самовисуванці по 134-му одномандатному виборчому округу в Одесі Геннадій Чекіта і Наталія Каптусарова) на знак протесту проти фальсифікації результатів голосування оголосили голодування», – йдеться у повідомленні.

Кілька днів тому в Одесі біля будівлі Малиновської райадміністрації, де розташовується окружна виборча комісія, розбито наметове містечко. Люди вийшли з вимогою чесного підрахунку голосів. За результатами голосування перемогу на 134 виборчому окрузі здобув представник Народної партії України, одеський екс-губернатор, народний депутат України Сергій Гриневецький. Він переміг із невеликим відривом депутата міськради від «Батьківщини», самовисуванця Геннадія Чекіту.

"Подано позови до суду з вимогою визнати недійсними результати виборів на спецдільницях, розташованих на території 51 чоловічої і 73 жіночої колоній. Результати виборів тут були повністю сфальсифіковані», – стверджує кандидат Чекіта.

«В окрузі проживає більше шести тисяч співробітників пенітенціарної служби, військовослужбовців, а також строковиків. Крім того, тут живуть п'ять тисяч ув'язнених, деякі з яких навіть не мають паспортів, але, тим не менш, вони проголосували. Я вважаю, що дані категорії голосували за вказівкою згори. Про що можна говорити, коли хворих приносили з лазарету на дільницю на носилках, щоб вони змогли поставити "галочку", – зазначив Чекіта.

Нагадаємо, 29 жовтня екс-прем'єр України Юлія Тимошенко також оголосила голодування на знак протесту проти фальсифікацій під час парламентських виборів.

90