В ОБСЄ засудили визнання Росією «документів» ОРДіЛО

20 Лютого 2017, 07:43

Генеральний секретар Організації з безпеки і співпраці в Європі Ламберто Дзаннієр заявив, що рішення Росії визнавати деякі «документи», що видаються установами сепаратистів на окупованій частині Донбасу, зашкодить можливостям зміцнити перемир’я. Про це він сказав в інтерв’ю Радіо Свобода на полях Мюнхенської конференції з безпеки.

За його словами, цей крок Росії став кроком назад від і так «дуже далекої» мети зупинити війну на Донбасі.

Цей крок ускладнить виконання мінських домовленостей, сказав Дзаннієр і також наголосив, що рішення визнавати такі «документи», «звичайно ж, фактично означає… визнання й тих, хто видає ці «документи».

Нагадаємо, 18 лютого Російська Федерація визнала дійсними документи, що засвідчують особу, видані так званою владою "ДНР" і "ЛНР". Указ про визнання документів, виданих громадянам України та особам без громадянства, які проживають на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей України підписав російський президент Путін. Таке рішення прокоментував президент України Петро Порошенко, який вважає це доказ російської окупації частини цієї території. З цього приводу зробило жорстку заяву МЗС України та закликали міжнародних партнерів посилити тиск на РФ.