В ОБСЄ повідомили про вибух кількох мінометних мін неподалік від спостерігачів місії на Донбасі

11 Березня 2017, 18:51

Два снаряди вибухнули за 30 метрів від автомобілів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ 10 березня на околицях села Пікузи Донецької області, яке нині окуповане бойовиками. Про це йдеться у звіті спостерігачів на сайті організації.

«О 13:52 патруль місії почув звук свисту, після чого відбувся удар приблизно за 30 метрів на північ від автомобілів СММ. Орієнтовно через 6-10 секунд спостерігачі почули другий удар також за 30 метрів від автомобілів СММ. Снаряд вибухнув на присадибній ділянці з південно-західного боку будинку, розташованого приблизно за 40-50 метрів на північний схід від блокпосту «ДНР». Автомобілі СММ накрило ґрунтом, що розлетівся у результаті другого вибуху снаряда при ударі об землю», – йдеться в повідомленні.

За оцінкою спостерігачів, це були 82-міліметрові мінометні міни. Про можливих постраждалих під час інциденту ОБСЄ не повідомляє, лише інформує, що самі спостерігачі не поранені.

Нагадаємо, напередодні бойовики терористичної організації "ДНР" обстріляли представників спеціальної моніторингової місії, коли вони зафіксували дві самохідні гаубиці.