В.о. генпрокурора обіцяє нові справи Клюєву, Попову та Сівковичу

26 Лютого 2014, 18:23

"По мірі допиту причетних встановлюються особи і по мірі затримання будуть з’являтися нові фігуранти справи, яким будуть висуватися звинувачення", – сказав Махніцький.

За його словами, йдеться не лише по справу щодо масового вбивства людей, а й про інші – зокрема, щодо розкрадання державних коштів.  

Він також розповів, що прокуратура поновила провадження щодо осіб, причетних до побиття студентів у ніч на 30 листопада на столичному Майдані Незалежності.  

"Готується повідомлення про підозру Клюєву, Сівковичу, Попову, начальнику УМВС у Києві Коряку, його заступнику Федчуку", – сказав в.о. генпрокурора.

Також Махніцький додав, що четверо службовців полку конвойної міліції у Києві допитані у справі катувань громадянина Михайла Гаврилюка, підтвердили факт катувань, внаслідок чого одного було затримано, "і вирішується питання про його взяття під варту".  

Нагадаємо, 7 лютого Печерський райсуд закрив кримінальне провадження і виправдав  Попова та Сівковича у справі про розгін Майдану 30 листопада на підставі закону про амністію.