В Німеччині заарештували чотирьох осіб за підозрою в терористичній змові

7 Травня 2015, 12:06

В середу, 6 травня, німецькі правоохоронці заарештували чотирьох осіб, підозрюваних в в терористичній змові. Про це повідомили міжнародні ЗМІ.

Згідно з повідомленням, затримані планували атаки на мечеті та притулки для мігрантів. Всі четверо  – троє чоловіків і жінка – належать до нового ультраправого руху, відомого як «Oldschool Society» в землі Північна Рейн-Вестфалія. 

Як відомо, Німеччина належить до країн ЄС, які щороку надають притулок найбільшій кількості мігрантів з інших країн. Як повідомлялося, у 2015 році влада Німеччини очікує різкого припливу мігрантів. За попередніми даними, кількість клопотань про притулок може зрости до 400 тисяч, що удвічі більше, ніж у 2014 році.

Крім того, у Міністерстві внутрішніх справ Німеччини оголосили про нові заходи на тлі шокуючої статистики випадків насильства на тлі ксенофобії.

Нагадаємо, у грудні в німецькому місті Дрезден відбувся антиурядовий протест, спрямований проти політики прийому біженців з мусульманських країн та інших мігрантів. В акції взяли участь близько 15 тис. осіб. Крім того, 6 тис. німців вийшли на вулиці, щоб висловити свою незгоду з позицією протестувальників.