В МЗС прокоментували перемир’я в Нагірному Карабаґу

11 Листопада 2020, 13:31

Україна вітає припинення Азербайджаном і Вірменією бойових дій у Нагірному Карабаґу. Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ України у середу, 11 листопада.

 

Зазначається, що Україна незмінно і беззастережно підтримує територіальну цілісність Азербайджану в міжнародно визнаних кордонах. Цей принцип є основоположним для України, що досі потерпає від російської агресії.

 

«Вважаємо, що наступним кроком має стати відновлення стабільності і життєдіяльності регіону, а також продовження міжнародних зусиль для досягнення повного врегулювання конфлікту на основі міжнародного права», – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян повідомив, що підписав спільну заяву з президентами Азербайджану і Росії щодо припинення війни в Нагірному Карабаґу. Сторони домовилися про введення в Карабаґ російських «миротворців». Уздовж лінії зіткнення в Нагірному Карабаґу і вздовж Лачинського коридору розгортається 1960 російських військовослужбовців зі стрілецькою зброєю, 90 бронетранспортерів, 380 одиниць автомобільної та спеціальної техніки.