В МВС заявили, що відшукали свідка у справі Кучапіна

24 Липня 2020, 17:08

Правоохоронці відшукали свідка, з яким спілкувався загиблий волонтер Олексій Кучапін. Про це повідомив директор Департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко, повідомляється на сайті відомства у п’ятницю, 24 липня.

 

Зазначається, що свідок надав важливі свідчення для слідства.

 

Нагадаємо, 21 липня тіло Кучапіна знайшли в орендованій квартирі в Києві. 16 липня він пішов з дому і не виходив на зв'язок. Дружині сказав, що їде у справах у Дніпро. Телефон Кучапіна було вимкнено, а акаунти в соціальних мережах – видалено.

 

У поліції заявили, що ознак насильницької смерті на тілі покійного немає. Однак біля сміттєвих баків у дворі будинку виявили закривавлений диван, який винесли з квартири, де знайшли тіло. Крім того, поліція чомусь не опечатала квартиру, і хтось ретельно вимив її.

 

У поліції стверджують, що плями на дивані – це сліди розкладання трупа, адже тіло «п'ять днів пролежало на спеці +25 градусів». А також, що виявили в квартирі 11 пігулок і записку. За словами адвоката дружини Кучапіна, в первинних матеріалах справи цієї інформації не було.

 

За словами друзів і колег Кучапіна, він неодноразово отримував погрози, у тому числі від співробітників поліції.

 

Згодом стало відомо, що поліція розслідуватиме смерть Кучапіна як умисне вбивство.