В Москві на акцію протесту вийшли 15 тис. громадян

13 Травня 2012, 15:58

Багато з тих учасників "прогулянки" не дійшли до "кінцевого пункту" призначення і залишилися на Чистих прудах. За даними ГУВС Москви, акція зібрала близько 2 тисяч осіб. Натомість, кореспонденти "Эха Москвы" нарахували 15 тисяч учасників. Прогулянка пройшла в спокійній обстановці. Учасники ходи зупинялися і аплодували літераторам, фотографували їх. Письменники, у свою чергу, відповідали на запитання і роздавали автографи, повідомляє радіостанція.

В інтерв'ю «Эху Москвы» Акунін зізнався, що не очікував такого успіху акції.

Нагадаємо, 13 травня у Москві відбувалася акція під назвою "Контрольна прогулянка", яку організовують кілька відомих російських письменників, серед яких Боріс Акунін.

Як повідомлялося раніше, після інавгурації Владіміра Путіна на посаду президента у Росії 7 травня розпочалися "народні гуляння". Тоді сотні людей, які не вважають Путіна легітимним главою держави, влаштували хід по Тверському бульвару. Його припинили співробітники поліції, затримавши десятки активістів.

Потім частина протестувальників перемістилася в сквер на Чистопрудному бульварі, де згодом був організований опозиційний табір, який діє до сих пір.

Напередодні опозиціонери, що беруть участь у "народних гуляннях", прийняли резолюцію, в якій вимагають створити тимчасовий уряд.