В “ЛНР” обманним шляхом виявляють українських патріотів

15 Серпня 2018, 10:20

Так зване "МГБ ЛНР" на території Луганської області почало обдзвонювати членів різних громадських організацій, що діяли до окупації в пошуках проукраїнські налаштованих осіб. Під виглядом українських патріотів мешканців провокують на "незаконні" дії. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат України Дмитро Тимчук на сторінці в Facebook у середу, 15 серпня. 

 

"Співробітники так званого «МГБ ЛНР» в пошуках проукраїнські налаштованих осіб здійснюють телефонні дзвінки членам різних громадських організацій, які діяли на території Луганської області до окупації (наприклад, ГО «Просвіта»), з метою їх провокування до «незаконних» дій. В ході бесід співробітники «МГБ» називають себе українськими патріотами, закликають спільно боротися з російськими окупантами, поширювати українську символіку і пропагандистські листівки", – написав Тимчук.

 

"Мета – виявити згодних на подібну діяльність членів громадських організацій з подальшими арештами за підозрою в шпигунстві або схилянням до негласної співпраці з виявлення проукраїнські налаштованих громадян в обмін на непритягнення до відповідальності", – додав він. 

 

Нагадаємо, 2 липня стало відомо, що у Луганську «МГБ ЛНР» заборонило працівникам приймальної кампанії так званого «Луганського державного університету імені Володимира Даля» виїжджати на підконтрольну Україні територію на з липня по жовтень.