В Ізраїлі через сильний вітер відновилися пожежі

25 Листопада 2016, 13:43

Через сильний вітер в деяких районах міста Хайфи у п'ятницю, 25 листопада, відновилися пожежі. Про це повідомляє у Twitter прес-служба поліції.

Поліція закликала евакуйованих жителів не повертатися в свої будинки до отримання офіційного дозволу, оскільки боротьба з вогнем триває.

 

Найближчим часом поліцейські і військовослужбовці візьмуть участь у запобіганні повторних займань в районах, де основні пожежі були погашені.

У районі Бейт-Меїр під Єрусалимом пожежа розповсюдилася на територію, забруднену азбестом.

Єрусалимський відділ міністерства екології попереджає, що в димі може міститися небезпечна для здоров'я концентрація азбестових волокон.

Раніше два літаки Державної служби з надзвичайних ситуацій України вирушили до Ізраїлю для участі у гасінні пожеж в Хайфі. Повідомлялось, що президент Петро Порошенко підписав Указ №519/2016 «Про надання гуманітарної допомоги Державі Ізраїль».

Нагадаємо, в Ізраїлі евакуювали 60 тисяч людей через велику лісову пожежу, яка вирує на околицях Хайфи. Пожежа почалася відразу в п'яти місцях.

За підозрою у підпалі лісу заарештували чотирьох палестинців. Глава поліції Ізраїлю Роні Альшейх припустив, що зловмисники вчинили підпали не тому, що вони піромани. Він переконаний, що в підпалах замішані "політичні активісти".