В Івано-Франківську відкрилася виставка Лідії Темної «У пошуках світла»

20 Березня 2012, 15:09

«У пошуках світла» – персональна виставка, що охоплює 20 картин на різну тематику у різних техніках. Тут можна побачити як олійний живопис, так і графічні роботи. Виставка надихає глядача на роздуми про людські цінності, адже роботи спрямовані радше на внутрішній світ, ніж показують зовнішні аспекти буття. Адже справжній скарб кожного із нас знаходиться всередині – то наша душа. Ця виставка більшістю робіт і спрямована на розмову з душами.

Лідія Темна (Мельничук) народилась 4 серпня 1987 року у місті Хмельницькому. З 2005 по 2010 роки навчалась у Хмельницькому національному університеті на факультеті Технологій та дизайну за спеціальністю «Комп’ютерний дизайн інтер’єру та меблів». У 2008 році пішла навчатись у майстерню до художника Ісаєва Андрія Івановича. Там з його допомогою відшліфовувала свої навички в малюванні та навчалась таїнствам олійного живопису. З цього часу взялася писати картини під псевдонімом Лідія Темна.

У тому ж 2008 році брала участь у виставці-конкурсі молодих художників «Арт-Спалах» у Хмельницькому, де виставляла свої перші роботи, виконані саме олією.

Виставка триватиме з 19 по 31 березня.

Позначки: