У Івано-Франківську представники обласної і міської влади, народні депутати, члени Народного руху України та громадськість міста зібралась на перетині вулиць Чорновола та Січових Стрільців, біля пам’ятника політикові. Присутні вшанували пам'ять лідера НРУ хвилиною мовчання, священники відслужили панахиду.
«Ми часто говоримо про В’ячеслава Чорновола, що він був романтик української боротьби за незалежність України, та сам В’ячеслав Максимович говорив, що він не романтик, а прагматик, але не заземлений прагматик, який мріє про багатство, про гроші, про посади, а ідейний прагматик, для якого ідея незалежної України була понад усе», – сказав заступник міського голови Івано-Франківська, один із засновників Народного руху за перебудову на Одещині Михайло Верес.
Після виступів до пам’ятника Чорноволові поклали вінки і квіти.
У Луцьку також відбулося народне віче, присвячене 14-й річниці від дня загибелі В’ячеслава Чорновола. Як пише місцеве видання «Волинська правда», поблизу пам’ятної дошки В’ячеславу Чорноволу на однойменній вулиці зібралось приблизно 70 людей. Були присутні як представники місцевої влади, так і опозиції.
Як відомо, В’ячеслав Чорновіл загинув в автомобільній катастрофі 25 березня 1999 року .
У червні 2010 року прокуратура Києва здійснила ексгумацію тіла Чорновола для повторної комісійної судово-медичної експертизи. Експертиза проводилася на прохання родичів загиблого й була необхідна для усунення протиріч у доказовій базі під час розслідування кримінальної справи, тобто для з’ясування характеру отримання тілесних ушкоджень і встановлення причин смерті лідера НРУ.
У серпні 2011 року експертиза з’ясувала, що він загинув унаслідок травм, отриманих у ДТП.
За словами прокурора Києва Анатолія Мельника, водій "КамАЗу" Володимир Куделя порушив Правила дорожнього руху – "виконував поворот у невстановленому місці, що й призвело до аварії".
Бориспільський районний суд Київської області відхилив клопотання про закриття кримінальної справи щодо загибелі Чорновола у зв’язку з закінченням терміну давності.