В Івано-Франківську активісти возили по місту в смітнику начальника обласної юстиції

9 Квітня 2015, 16:39

Активісти “Правого сектору” вимагають звільнення начальника Головного управління юстиції Василя Кавацюка, який 25 березня цього року зареєстрував організацію “Опозиційного блоку” на Івано-Франківщині. Про це повідомляють ЗМІ.

Згідно з інформацією, десятки активістів прийшли до обласного управління юстиції. Група на чолі з лідером ПС Василем Абрамівим увійшла до кабінету начальника й запросила того до спілкування з громадою. Коли Кавацюк відмовився, сплахнула суперечка. Активісти схопили службовця і силоміць потягли надвір. Там начальника вже чекав наповнений шинами сміттєвий контейнер.

Активісти вимагають від Кавацюка написати заяву на звільнення. Той категорично відмовляється. Скандуючи “Чемодан! Вокзал! Росія!”, пікетувальники котять контейнер з начальником до вокзалу. Кажуть, якщо не підпише, будуть возити його у смітнику по місту, поки не передумає.

Фото kurs.if.ua

Крім того, ЗМІ повідомляють, що зараз правоохоронці збирають необхідні матеріали й після їх опрацювання, можуть відкрити кримінальне провадження за статтею 296 Кримінального кодексу України “хуліганство”.

Нагадаємо, 24 грудня в Харкові після чергової сесії молоді люди вкинули в сміттєвий бак депутата Харківської міськради Володимира Скоробагача.

21 січня, молодики намагалися вкинути у смітник директора Департаменту комунального господарства Харківської міськради Віктора Кітаніна.

Натомість, у МВС вважають неприпустимою "сміттєву люстрацію".