В Італії ще один регіон прийняв резолюцію про визнання Криму частиною РФ – ЗМІ

29 Червня 2016, 22:42

В Італії регіональна рада північного регіону Лігурія проголосувала за резолюцію з закликом до уряду і парламенту про перегляд політики ЄС щодо РФ і Криму. Про це повідомляє видання Genova24.

Регіональний секретар "Ліги Півночі", що була автором ініціативи, Едоардо Ріксі заявив, що за резолюцію проголосували всі присутні на засіданні депутати, в тому числі і представники правоцентристської більшості.

"Одноголосне схвалення нашої резолюції регіональною радою Лігурії дає додаткової сили нашому регіону у боротьбі з абсурдністю санкційного режиму проти РФ, від якого страждають наші підприємства малого та середнього бізнесу", – сказав Ріксі.

Прийнята резолюція уповноважує раду Лігурії активніше працювати з урядом, парламентом та європейськими інституціями з метою перегляду відносин між ЄС і Росією, просувати створення комітету, який вимагатиме скасувати санкції, заохочувати італійський уряд засудити політику ЄС щодо невизнання анексії Криму.

Як повідомлялося, раніше рада Венето – північно-східного регіону Італії з центром у Венеції – прийняла резолюцію про визнання Криму частиною Російської Федерації із закликом до уряду скасувати санкції проти РФ.

Також нагадаємо, що в січні італійське аналітичне видання "Лімес" позначило на карті Крим частиною Росії.