В Іспанії під час масового страйку кілька людей отримали поранення, 58 затримано

29 Березня 2012, 11:47

У перші години страйку заарештовані вже 58 людей, троє страйкуючих і шестеро поліцейських отримали легкі травми.

Учасники страйку організували пікети і намагалися перешкодити відправці автобусів, а також блокували вхід на оптові ринки. Затриманих звинувачують у порушенні громадського порядку і нанесенні збитків муніципальній власності.

У Мадриді на час страйку, як очікується, працюватиме лише третина громадського транспорту, кількість приміських поїздів скоротиться втричі, міжміських – у п'ять разів. Авіакомпанії скасували близько 60% рейсів.

Школи продовжать роботу практично в звичайному режимі, тоді як заклади охорони здоров'я працюватимуть за недільним графіком.

У п'ятницю новий уряд Іспанії, який працює менше 100 днів, представить парламенту новий проект бюджету, який передбачає скорочення держвитрат на десятки мільярдів євро з метою зниження бюджетного дефіциту і держборгу країни відповідно до критеріїв Євросоюзу.

В Іспанії найвищий рівень безробіття в ЄС – майже 23%, при цьому без роботи залишається майже половина іспанської молоді.

Нагадаємо, масові демонстрації проти трудового законодавства пройшли в Іспанії у першій половині березня. Тоді в акціях взяли участь мешканці 60 міст країни.