В InformNapalm встановили 140 військових РФ, які брали участь в агресії проти Грузії

2 Березня 2018, 14:46

Волонтери міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm встановили 140 російських військових, які брали участь в агресії проти Грузії.

 

Зазначається, що у розслідуванні розкриваються особисті дані офіцерів і сержантів 4-ї окупаційної бази Російської Федерації в Грузії.

 

"Злочини проти грузин курують і беруть в них безпосередню участь російські військовослужбовці, які служать на 4-й окупаційній військовій базі РФ, яку розгорнули у Цхінвальському регіоні Грузії після російського вторгнення 2008 року, зокрема і на т. зв. Заставі біля села Канчаветі.  Безкарність розв’язує руки російським агресорам-окупантам", – йдеться у повідомленні.

 

Зокрема, грузинська ініціативна група «Rusets Ra?!» («რუსეთს რა?!») передала в розпорядження InformNapalm інформацію про офіцерів і сержантів 4-ї окупаційної військової бази РФ.

 

 

Читайте також: Справа MH17. В InformNapalm розповіли про бойовика, який зняв на відео тягач, що перевозив "Бук"

 

У свою чергу, у переліку  зібрано особисті фото, імена і прізвища, посади і звання, посилання на профілі в соцмережах.

 

"Більшість військовослужбовців зі списку – офіцери середньої і молодшої ланки, які служать на Цхінвальській військовій базі. Дехто з них отримав підвищення у званні або переведений в інші військові частини Південного військового округу Росії, зокрема і окупований Крим", – підкреслили у розвідувальному співтоваристві.

 

За словами грузинських активістів,  також зібрані інші матеріали на військовослужбовців 4-ї та 7-ї окупаційних військових баз, що дислокуються у Цхінвальському регіоні та в Абхазії та на прикордонників ФСБ РФ.

 

Нагадаємо, 22 лютого міжнародне розвідувальне товариство InformNapalm назвало імена 26 російських найманців з нелегальної приватної  військової компанії "Вагнер", які, ймовірно, брали участь у конфліктах на Донбасі та в Сирії.

 

Як повідомлялось, 13 лютого волонтери міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm встановили 22 російських військових, які брали участь в агресії проти Грузії, а також 5 з них є учасниками операції захоплення Криму У розслідуванні розкриваються особисті дані військовослужбовців 42-ї мотострілецької дивізії (старого формування до 2009 року) 58-ї армії ЗС РФ, більшість з яких служили в 478-у батальйоні зв’язку.