В InformNapalm опублікували фото новітньої російської техніки на Донбасі

24 Березня 2020, 10:44

Міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm опублікувала нові ексклюзивні фотознімки з прямими доказами присутності в ОРДЛО новітньої російської військової техніки.

 

 

"Ми звертаємо увагу журналістів, політиків та дипломатів на необхідність консолідованого посилення міжнародного тиску на Російську Федерацію, щоб агресор почав виконувати свої зобов’язання щодо  повного виведення своїх військовослужбовців, найманців, озброєння і техніки з території України. Це найголовніші умови для досягнення справжнього, а не уявного миру", – йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, 20 березня міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm опублікувала аналіз перешкоджання діяльності СММ ОБСЄ з боку РФ на Донбасі за перший квартал 2020. У публікації  були розглянуті численні випадки недопуску міжнародних спостерігачів на окуповану територію ОРДЛО. Цей матеріал також демонстрував систематичні порушення з боку підконтрольних Російській Федерації збройних формувань, які намагалися приховати від спостерігачів зразки російського озброєння та військової техніки. За результатами цього аналізу волонтери дійшли висновку, що найбільш ефективним в цих умовах джерелом даних про порушення на окупованій території є не патрулі, а безпілотні літальні апарати СММ ОБСЄ. Саме вони, хоч і зазнають періодичних перешкод від новітніх російських систем РЕБ, але дедалі частіше виявляють унікальні зразки російської техніки, керувати якою можуть виключно кадрові російські військові ЗС РФ.

 

22 березня вийшов новий оперативний звіт СММ ОБСЄ №2/2020, в якому спостерігачі зазначили, що 21 та 22 березня члени проросійських збройних формувань у Донецькій області не пропустили жодного патруля Місії. Через ці недопуски свобода пересування Місії через лінію зіткнення в Донецькій області була повністю обмежена, що завадило виконанню мандату Місії.