В IKEA розповіли, коли відкриють в Україні перший магазин

19 Грудня 2017, 13:19

Шведська мережа магазинів меблів і товарів для дому IKEA має намір протягом 1-2 років відкрити перший об'єкт в Києві. Про це повідомив менеджер з розвитку бізнесу IKEA Південно-Східна Європа Владислав Лаліч під час зустрічі в Києві з мером Віталієм Кличком.

За словами Лаліча, рішення про подальші кроки буде прийнято виходячи з результатів дослідження ринку і переваг українських споживачів, яке зараз проводить компанія.

"Наразі IKEA підшукує найбільш прийнятну бізнес-модель, яка дозволила б реалізувати плани в Києві протягом найближчих одного-двох років", – йдеться в повідомленні.

Також він зазначив "високий попит з боку споживачів" в Україні.

Своєю чергою Кличко зазначив, що українці вже оцінили товари IKEA, але через відсутність компанії на ринку України змушені користуватися послугами посередників, які доставляють продукцію в нашу країну.

"Українці дуже чекають появи IKEA на нашому ринку", – сказав він, висловивши сподівання, що сторонам в короткі терміни вдасться досягти необхідних домовленостей.

IKEA Південно-Східна Європа також реалізовує стратегію роздрібного бізнесу IKEA в Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії. IKEA Південно-Східна Європа є частиною IKEA Group (Ingka Holding B.V.), найбільшого франчайзі IKEA у світі.

Нагадаємо, міжнародна мережа магазинів IKEA підтвердила наміри зайти на ринок України.

Додамо, що Європейська комісія запідозрила IKEA в ухиленні від сплати податків на суму 1 млрд євро.