В Єгипті у сутичках постраждало більше двохсот людей, семеро загинуло

26 Січня 2013, 01:25

Найсерйозніші сутички єгиптян із силами безпеки сталися у другому за величиною місті Єгипту – Олександрії, а також у містах Суец і Ісмаїлія. Періодично зіткнення поновлюються і в центрі Каїра, поблизу площі Тахрір, і на підходах до президентського палацу в столичному районі Аль-Іттіхад.

У них демонстранти атакували будівлі місцевих міських адміністрацій. У ряді міст молоді люди здійснили напади на штаб-квартири організації'' Брати-мусульмани'' і її політичного крила партії'' Свободи і справедливості''

Місцеві ЗМІ повідомляють про сімох загипблих у результаті зіткнень в єгипетському місті Суец.

За даними керівника Управління швидкої допомоги країни в зіткненнях поранення різного ступеня тяжкості отримало 252 особи, постраждалі є і серед поліції

За відомостями з армійських джерел порталу'' Масраві'', єгипетський президент Мухаммед Мурсі зараз разом зі своєю родиною перебуває на одній з військових баз в передмістях Каїра.

У самій єгипетській столиці продовжуютсья зіткнення радикальної молоді з поліцією біля президентського палацу і біля будівлі державного телебачення. Обидва об'єкти сили Республіканської гвардії взяли в щільне кільце. 

Нагадаємо, масові заворушення у Єгипті почалися 24 січня у центрі Каїра розпочалися, коли після опівдня групи молоді намагалися з площі Тахрір підійти до будівель єгипетського парламенту і уряду, розташованих на вулиці Каср аль-Айні. Однак їх зустріли сили безпеки біля бетонних загород, що закривають шлях до державних установ. Молодь почала закидати поліцейських камінням і шматками залізної арматури, у відповідь був застосований сльозогін.

Як відомо, у п'ятницю в Єгипті відзначали другу річницю революції 2011 року.

Позначки: