В Єгипті тривають зіткнення між прихильниками і противниками президента

Акценти
25 Листопада 2012, 23:32

Як повідомляють місцеві ЗМІ, 15-річний єгиптянин помер від поранень, отриманих під час безладів у Даманхур, розташованому в 150 км від Каїра.

Запеклі сутички спалахнули  в цьому місті, коли натовп  протестуючих спробував взяти штурмом місцеве представництво асоціації "Братів-мусульман".

Демонстранти кидали  один в одного каміння та "коктейлі Молотова".   

Як відомо, зіткнення між ісламістами і лібералами, які виступають проти декларації Мурсі, що наділяє його виключними законодавчими повноваження, а судові органи позбавляє наглядових функцій за діяльністю Консультативної ради, не  вщухають у Єгипті з дня оприлюднення документу – 22 листопада. Опозиція назвала укази президента Мурсі "державним переворотом", а самого президента 'новим фараоном''.

На знак протесту проти документу Верховна колегія суддів Єгипту прийняла рішення призупинити роботу судів і прокуратур по всій території країни.

Противники президента Єгипту влаштували погроми і спалили офіси партії «Брати-мусульмани» в Суеці, Ісмалії, Порт-Саїді, Асьюті та Олександрії.

Загалом за цей час у зіткненнях по всій країні вже постраждали близько 500 осіб, проте до сьогоднішнього дня випадків загибелі людей не було зафіксовано.

Позначки:
89