В’ятрович прийшов на допит у ДБР

28 Квітня 2020, 11:52

Колишній голова Українського інституту національної пам'яті, народний депутат Володимир В'ятрович  прийшов на допит у Держбюро розслідувань. Про це передає «Укрінформ» у вівторок, 28 квітня.

 

В'ятровича викликали як свідка у справі, ініційованій народним депутатом Максимом Бужанським («Слуга народу») – за проведення міжнародного форуму «Україна пам’ятає, світ визнає», присвяченого 85 роковинам пам’яті жертв Голодомору, у 2018 році.

 

В'ятрович сказав, що буде відповідати на запитання слідчих і надавати інформацію, якою володіє.

 

На думку В'ятровича, він не випадково отримав виклик на допит за два дні після того, як звернувся до суду, оскаржуючи бездіяльність ДБР, яке «не хотіло помічати державної зради в діях пана Єрмака (голови Офісу президента Андрія Єрмака – Ред.) і пана Кучми (представника України в Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми – Ред.), які підписали відповідні документи в Мінську, легалізуючи терористичні організації так звані «ЛНР» і «ДНР», виводячи Росію зі стану учасника війни проти України в міжнародного спостерігача».

 

До будівлі ДБР також прибули колеги В'ятровича. Зокрема, підтримати прийшли Софія Федина, Ростислав Павленко, Михайло Бондар.

 

Нагадаємо, В'ятрович повідомляв, що ДБР кваліфікує організацію форуму як «зловживання службовим становищем», погрожуючи йому 5-8 роками в’язниці. Він називає це абсурдною справою.