В готелях Києва наразі поселили 180 новообраних депутатів

14 Грудня 2012, 10:27

"На день відкриття першої сесії Верховної Ради України VII скликання в готелях "Київ", "Україна" та "Національний" розміщено 180 народних депутатів України", – йдеться у відповіді. 

За інформацією Зайчука, новообрані депутати не подавали заяви на отримання житла у Києві.

«Народні депутати минулого скликання через відсутність фінансування постійним житлом чи одноразовою грошовою компенсацією для створення належних житлових умов не забезпечувалися. Також інформуємо, що в готелях "Київ" та "Україна" проживали 139 народних депутатів VI скликання. На зазначені цілі щорічно витрачалось близько 20 мільйонів гривень», – йдеться у відповіді на запит.

Водночас зазначається, що наразі кошторис Верховної Ради на наступний рік ще не затверджений, а тому інформації про передбачені витрати послуг з проживання депутатів в готелях Києва у 2013 році немає.

Нагадаємо, раніше повідомлляося, що у трьох столичних готелях планується розмістити 216 депутатів, обраних до нової Верховної Ради.

Як відомо, у "Батьківщині",  УДАРі та "Свободі" заявили, що їх депутати не претендуватимуть на квартири у Києві.

До цього голова регламентного комітету Володимир Макеєнко повідомив, що вже 180 новообраних депутатів від усіх політичних сил, що пройшли до  ВР, написали заяви на отримання житла у Києві.