В Естонії почалися спільні з НАТО навчання Sibul 2017

30 Вересня 2017, 11:20

У суботу, 30 вересня, в Естонії стартували навчання "Sibul 2017" воєнізованої добровольчої організації Kaitseliit. Про це "Інтерфаксу" повідомили у прес-службі Kaitseliit.

Маневри проходять на Центральному полігоні Сил оборони поблизу міста Тапа спільно з дислокованої в Естонії бойовою групою НАТО.

Зазначається, що на навчаннях, які завершаться 1 жовтня, відпрацьовуватимуться навички бойової діяльності в умовах конвенційної війни.

Так, згідно зі сценарієм, бойові і тилові роти Південного округу Kaitseliit будуть вести оборонні бої проти наступаючих на них піхотних підрозділів, підтримуваних бойовою групою НАТО.

За словами керівника навчань підполковника Калле Кьохлера, на навчаннях будуть підбиті підсумки трирічного циклу навчання дружин Південної Естонії і проведена підготовка штабів і частин до майбутніх великих маневрів Сил оборони "Siil 2018".

"Участь у навчаннях союзників надає прекрасну можливість відпрацьовувати взаємодію з бойовими частинами НАТО, які знаходяться в Естонії", – сказав Кьохлер.

Нагадаємо, що 8 травня в Естонії розпочалися масштабні навчання сил НАТО «Весняний шторм – 2017», які тривали до 25 травня.

Як повідомлялося, з 14 по 20 вересня у Білорусі тривали спільні російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017». У них узяли участь 12 700 військових. На території Білорусі було задіяно понад 10 тис. військовослужбовців (більше 7  тис. – білоруських, близько 3 тис. – російських). А також, 370 одиниць бронетанкової техніки, близько 150 одиниць артилерії та РСЗВ і понад 40 літаків і вертольотів.