В Донецьку бойовики вимагають архіви й ключі від держустанов

4 Липня 2014, 14:35

«Біля 12 години в одне із приміщень обласного державного архіву, розташоване в Донецьку на вулиці Челюскінців, прийшли озброєні люди. Вони вимагають передати їм архівні документи й ключі від приміщень",  – йдеться в повідомленні. 

Наразі в архіві перебувають шість співробітниць. У згаданому приміщенні зберігають архівні документи, пов'язані із промисловими підприємствами області, а також нарахуванням зарплат людям, що працювали в регіоні в різні роки. 

«Крім того, о 11.45 біля будівлі Територіального управління Держгірпромнагляду в Донецькій області на вул.Артема, 97 зібрались озброєні люди», – додають у прес-службі.

«За повідомленнями жителів, люди в камуфляжній формі зайшли всередину будинку. Працівники тимчасово залишили робочі місця", – зазначають в повідомленні.

У мерії просять мешканців міста бути максимально обережними, не наближатися й не вступати в конфлікти з  озброєними людьми, не вести фото- і відеозйомку подій, не піддавати своє життя небезпеці, а також за можливості обходити й об'їжджати цю частину міста.

Нагадаємо, напередодні у Донецьку троє працівників ДАІ загинули та один поранений унаслідок збройного нападу бойовиків на патрульну машину.