В Домінікані екс-мера Херсона Сальдо заарештували на 3 місяці – ЗМІ

27 Серпня 2016, 19:41

Екс-мера Херсона Володимира Сальдо, якого затримали в Домініканській республіці за підозрою у викраденні людини, заарештували на 3 місяці. Про це заявив Денис Пащенко, який звинувачує Сальдо у своєму викраденні, передає "Мост".

"Вчора йому дали 3 місяці тюремного ув'язнення, при цьому на судовому засіданні він відмовився від будь-яких заяв на свій захист. Оскільки сказати йому нічого! Факти очевидні – він був затриманий у моїй квартирі в момент, коли погрожував моїм родичам, і був у компанії свого охоронця", – заявив він.

В якості доказу Пащенко оприлюднив відео, на якому Сальдо ведуть у наручниках по вулиці до суду, де йому обрано запобіжний захід. Він стверджує, що сам записав це відео.

"Я в цьому процесі виступаю як потерпілий і хочу заявити, що в Домініканській Республіці існує тільки одна офіційна версія арешту Сальдо – він звинувачується у викраденні людини(мене), тортурах і грабежі! Немає ніякої іншої версії про нібито його викрадення!" – заявив Пащенко.

В свою чергу, Сальдо заявив, що його самого викрали за вказівкою Пащенка.

"В Домініканську республіку я прибув у червні, на ділову зустріч на запрошення жителя Херсона Дениса Пащенка. З ним мене познайомили представники херсонських ділових кіл і не було підстав чого-небудь побоюватися. Вже в Домініканській республіці мене викрали, нібито за вказівкою всі цієї ж людини", – стверджує Сальдо.

За його словами, звільнитися йому допоміг спільник викрадачів, громадянин Болгарії.

"Коли вдалося вибратися, то керівник викрадення звернувся в поліцію, сказавши, що це він сам став жертвою викрадення", – сказав Сальдо.

Він також зазначив, що за цією заявою поліція затримала його і згаданого громадянина Болгарії.

Нагадаємо, 26 серпня у Міністерстві закордонних справ України повідомили, що в Домініканській Республіці затримали колишнього міського голову Херсона Володимира Сальдо.