В “ДНР” під час виставки озброєння на 9 травня бойовики показали “міномет Рубана”

10 Травня 2018, 13:08

Під час виставки 9 травня зразків озброєння терористичних угруповань “Л/ДНР” у Донецьку волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm виявили 60-мм тактичний міномет кустарного виробництва, який раніше ідентифікували під час затримання  керівника “центру звільнення полонених “Офіцерський корпус” Володимира Рубана при спробі перетину лінії розмежування з окупованою територією з великим арсеналом зброї та боєприпасів.

 

 

"В 2018 році російські куратори бойовиків намагалися не допустити чергового витоку чутливої для РФ інформації, проте у кадри потрапив інший цікавий зразок озброєння.
Мова йде про 60-мм тактичний міномет кустарного виробництва. Цей міномет раніше фігурував у російських пропагандистських роликах як "новітня розробка ВПК ДНР", – йдеться у повідомленні.

 

 

Наголошується, що цікавим доказом даний зразок озброєння став після 8 березня 2018 року, коли було затримано керівника “центру звільнення полонених “Офіцерський корпус” Володимира Рубана при спробі перетину лінії розмежування з окупованою територією з великим арсеналом зброї та боєприпасів.

 

 

"По фотографіям "арсенала" Рубана волонтери InformNapalm тоді й ідентифікували цей міномет". – додали у повідомленні.

 

Раніше волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm повідомили, що у Сирії, поблизу нафтопереробного заводу в місті Баніяс, 3 травня перекинувся російський самохідний зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцир-С1". Водночас волонтери заявили, що "Панцир-С1" через падіння, ймовірно, зламав механізми кріплення та пусковий механізм.