В БЮТ заявляють, що за зміни до Конституції проголосували 25 “мертвих душ”

1 Лютого 2011, 14:02

“Це вже в черговий раз, коли парламент, голосуючи за Конституцію, порушує саму Конституцію. Принаймні, 25 осіб, які натиснули кнопки “за”, не були присутні у сесійній залі. Ми оголосили всіх відсутніх, але, на жаль, голосування відбулося”, – сказав він.


 


На переконання Соболєва, відповідні зміни до Конституції “лише врятували ту більшість, яка є, від реальної оцінки, яку б виставив український народ на виборах 27 березня (2011 року)”.


 


Соболєв упевнений, що дати наступних виборів до місцевих рад не зміняться, “бо в перехідних положеннях немає дати виборів мерів міст, оскільки це є стосовно Верховної Ради і президента”.


 


Водночас, за словами бютівця, відповідним рішенням суттєво збільшені повноваження президента через додання додаткового року до його правління.


 


Водночас депутат від БЮТ Сергій Сас з трибуни Верховної Ради заявив, що є всі підстави для звернення до Конституційного Суду з цього приводу.


 


Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада внесла зміни у Конституцію, які передбачають, що чергові вибори парламенту буде проведено в останню неділю жовтня 2012 року, а президентські – в останню неділю березня 2015 року.