В БЮТ заявляють, що картка Павла Мовчана голосувала з сектору “регіоналів”

2 Лютого 2011, 17:22

За словами депутата, перед голосуванням за зміни до Конституції на його однопартійців тиснули представники Партії регіонів.

“Кати знають, що, якщо людина не ламається, то треба тиснути на родину. А не кожен це витримає. Так і робили з нашими депутатами перед голосуванням за зміни”, – розповів він.

Говорячи про Павла Мовчана, Павловвський зазначив, що “його теж можна почепити”.

“За що? Він отримує з бюджету гроші на “Просвіту”. Могли сказати, що не дадуть. А “Просвіта” – справа його життя. Можливо, через родину тиснули. Його брат був заступником міністра екології Філіпчука, який зараз заарештований”, – зазначив бютівець.

Народний депутат повідомив, що тиснули на багатьох бютівців.

“От, наприклад, за декілька місяців до цього правоохоронці наїхали на фірму, на бізнес сім’ї Анатолія Семиноги. В нього аграрний бізнес. Ще паливно-мастильними матеріалами торгує, має фірму “Агрорось”. Намагались заарештувати молодшого брата. Сказали, що так і зроблять. Що йому залишалося робити, як не проголосувати?” – наголосив він.

Нагадаємо, 1 лютого Верховна Рада проголосувала за зміни до Конституції, щоб провести парламентські вибори у жовтні 2012 року. Рішення підтримало 7 депутатів від БЮТ-“Батьківщини”. Їх відразу виключили з фракції.