В Азарова взялися за неякісний бензин

31 Березня 2012, 09:08

Як повідомляє прес-служба міністерства, Павленко розповів, що робоча група Держспоживінспекції перевірила технічні умови на бензини моторні, дизельне паливо та їх компоненти і встановила, що всі вони не відповідають встановленим вимогам.

«Одним з джерел неякісної продукції на паливному ринку є виготовлення моторних палив за технічними умовами. На відміну від державних стандартів, які мають чітко зафіксовані характеристики палива, технічні умови дозволяють виробникам займатися «творчістю». За рахунок різних присадок і добавок вони отримують нестандартне паливо» , – сказав Павленко.

Тому на виконання доручення уряду та на підставі результатів перевірки робочої групи Держспоживінспекції в березні цього року Мінекономрозвитку своїми наказами анулювало державну реєстрацію 66 технічних умов на бензини автомобільні, дизельне паливо та їх компоненти.

Павленко запевнив, що підхід Мінекономрозвитку в питанні анулювання держреєстрації технічних умов був однаковим як в технічних умовах на звичайне паливо, так і на паливо підвищеної якості.

Заступник міністра також повідомив, що в квітні цього року буде затверджений технічний регламент щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельних і судновим палив, топкового мазуту. З введенням його в дію, за словами Павленка, необхідність існування технічних умов взагалі зникне.

Нагадаємо, Антимонопольний комітет почав перевірку обгрунтованості підвищення роздрібних цін на світлі нафтопродукти.

Позначки: