В Азарова створили штаб з розслідування загибелі українців у Пакистані

Акценти
23 Червня 2013, 16:11

Згідно з розпорядженням прем'єр-міністра Миколи Азарова, буде організоване транспортування тіл загиблих на Батьківщину.

Крім того, МЗС зобов'язали забезпечити роботу цілодобового контактного центру та надавати всебічну допомогу родичам загиблих в Україні, оперативно інформувати про долю інших громадян України, які перебувають на території Пакистану.

В той же час, президент Віктор Янукович висловив співчуття сім'ям громадян України, загиблих від рук бойовиків і доручив уряду забезпечити надання необхідної консульської допомоги сім'ям загиблих, а також вжити заходів для запобігання подібних трагедій у майбутньому.

"З глибоким сумом сприйняв звістку про загибель ваших рідних і близьких, які стали жертвами підступного терористичного нападу 23 червня 2013 в районі гори Нанга Парбат на півночі Пакистану. Рішуче засуджую цей кривавий злочин, якому немає ніяких виправдань, і поділяю гіркий біль непоправної втрати" , – йдеться у зверненні глави держави.

Як повідомлялося, у провінції Гілгіт-Балтистан на півночі Пакистану невідомі застрелили щонайменше дев'ятьох туристів, п’ятеро з яких українці.трагедія сталася в районі, який до цього вважався найбезпечнішим в Пакистані місцем для відвідування туристами.

МЗС радить українцям утриматися від подорожей у цей регіон країни.

90