В Азарова пояснили, для чого йому власний торговий знак

13 Грудня 2011, 21:32

«Сторінка прем’єр-міністра Миколи Азарова у соціальній мережі «Фейсбук» стала популярною площадкою для спілкування громадян з главою Уряду. А для Миколи Азарова – важливим інструментом безпосередньої комунікації з людьми. Щоб унеможливити підробку і фальшиве використання імені Азаров, глава Уряду як громадянин, фізична особа зареєстрував у державному підприємстві «Український інститут промислової власності» (Укрпатент) торговий знак AZAROV», – повідомила прес-служба.

Згідно з роз’ясненням Укрпатенту, «свідоцтво України на знак для товарів і послуг надає його власнику право використовувати знак, а також виключне право забороняти іншим особам використовувати без його згоди зареєстрований знак, виключне право розпоряджатися правом на знак в порядку, встановленому статтею 16 Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг», та інші права, визначені цим Законом».

Що стосується переліку послуг, котрі може надавати власник торгового знаку (вихоплену з контексту частину цього переліку опублікували деякі ЗМІ), то він є стандартним у процедурі реєстрації Укрпатенту.

«Обсяг правової охорони, який надається, визначається зображенням знака та переліком товарів і послуг, внесеними до Державного реєстру свідоцтв України на знаки для товарів і послуг (далі – Реєстр), і засвідчується свідоцтвом з наведеними в ньому копією внесеного до Реєстру зображення знака та переліком товарів і послуг», – вказує Укрпатент.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Микола Азаров зареєстрував товарний знак 12 грудня.

Позначки: