«У листі йдеться про те, що наразі працівники профспілок не можуть перебувати і працювати у приміщенні на Майдані Незалежності, 2. Відповідно, немає можливості отримувати та опрацьовувати проекти актів законодавства, які надходять до профспілок від центральних органів виконавчої влади.Таким чином, фактично профспілки усунуті тими, хто захопив їх будинок, від соціального діалогу щодо обговорення, внесення зауважень та пропозицій стосовно законопроектів», – йдеться в повідомленні.
Як відомо, від 1 грудня опозиція розгорнула штаб громадянської акції протесту в будівлі Федерації профспілок на Майдані Незалежності. У будівлях перебувають мітингувальники, які приїхали на Майдан із різних регіонів України.
10 грудня опозиція отримала рішення Шевченківського суду про примусове виселення з Будинку профспілок. Опозиція в свою чергу оприлюднила документ, згідно з яким Федерація профспілок дозволила мітингувальникам перебувати у її будівлі на Майдані Незалежності та у Жовтневому палаці на Інститутській до 25 грудня, а за потреби й довше.
Представники опозиції подали апеляційну скаргу на постанову відділу Державної виконавчої служби Шевченківського району про звільнення приміщень будівлі Федерації профспілок України