В Авдіївці відсутнє електро- і водопостачання через пошкодження ЛЕП

30 Березня 2017, 08:56

В Авдіївці відсутнє централізоване електропостачання, а водопостачання міста тимчасово припинено. Про це повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій у четвер, 30 березня.

"Станом на 7 год. 30 березня централізоване електропостачання відсутнє. Водопостачання міста тимчасово припинено. Теплопостачання у місті здійснюється централізовано за рахунок заводської теплоенергоцентралі Авдіївського коксохімічного заводу", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що створено запас води в міському резервуарі об’ємом 4 тис. м3. Об’єкти соціально-побутової сфери, які не мають власних систем резервного електроживлення, забезпечуються електроенергією від 8 генераторів ДСНС. 

Нагадаємо, 29 березня в результаті бойових дій сталося пошкодження високовольтної лінії електропередач 110 кВ, що призвело до припинення електропостачання міста Авдіївка (близько 22 тис. мешканців), Авдіївського коксохімічного заводу та Донецької фільтрувальної станції, які централізовано забезпечують місто водою та теплопостачанням.