В Авдіївку через обстріли бойовиків скерували додатковий загін поліції

26 Лютого 2017, 16:48

Через інтенсивні обстріли, які бойовики здійснюють в Авдіївці, в місто знову направлено спецпідрозділ Головного управління Нацполіціі в Донецькій області. Про це повідомив начальник главку В'ячеслав Аброськін в Facebook у неділю, 26 лютого.

"Бойовики не припиняють обстріли Авдіївки, місто знову без електрики. Сьогодні вже в черговий раз для посиленого несення служби відправили в Авдіївку спецпідрозділ главку поліції Донеччини", – написав Аброськін.

За його словами, у завдання спецпідрозділу входить надання допомоги мирним жителям і при необхідності зробити все для їх порятунку, а також забезпечення правопорядку в місті.

Як повідомлялося, у ніч з 23 на 24 лютого в результаті бойових дій було пошкоджено Донецьку фільтрувальну станцію. У ніч на 25 лютого поблизу Авдіївки пошкоджено високовольтну лінію, що призвело до припинення електропостачання міста та Авдіївського коксохімічного заводу. Централізоване електропостачання відсутнє, теплопостачання здійснюється за рахунок заводської теплоенергоцентралі на природному газі, водопостачання – по графіку за рахунок створених резервів. Російська сторона СЦКК не надала гарантії безпеки для проведення ремонтних робіт, бригади енергетиків, які виїхали на місце підриву ЛЕП, змушені були повернутися.